У травні в Україні триває місячник добровільної здачі зброї

У травні в Україні триває місячник добровільної здачі зброїЯк інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, з 1 по 31 травня 2013 року триватиме місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та спецзасобів. Головною метою цього заходу є припинення неконтрольованого розповсюдження зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також вилучення їх з незаконного обігу.
Згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.
Також доводимо до Вашого відома, що за ч. 1. ст. 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
За додатковою інформацією про порядок здачі вищезазначених предметів Ви можете звертатись за телефоном: (0472) 39-35-20 або 102.
07.05.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter