У Черкасах високий рівень пожежної небезпеки

У Черкасах високий рівень пожежної небезпеки Як попереджають у Черкаському МВК, внаслідок сухої та спекотної погоди у місті визначається високий рівень пожежної небезпеки.
Палити, розводити та залишати без догляду багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь в лісосмугах, на узбіччях доріг і поблизу них, спалювати суху траву на полях та поблизу них, категорично забороняється!
У мерії нагадують, що в умовах сухої, спекотної погоди при вітрі невеличкі осередки вогню дуже швидко розповсюджуються і переростають у великі пожежі.
Причинами виникнення пожеж у лісі (лісопарковій зоні), у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву недопалки, легковажність людей, які приходять до лісу відпочивати, а також дитячі витівки з вогнем.
Лісові пожежі приводять до матеріальних, екологічних збитків, знищення навколишнього середовища.
З метою запобігання виникненню пожеж, що можуть створювати загрозу життю та здоров'ю людей, управління цивільного захисту звертається до жителів та гостей міста з проханням обережного поводження з вогнем, як у побуті, так і під час перебування у лісопаркових зонах.
07.05.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter