На Черкащині з початку нерестового періоду зафіксовано 22 факти браконьєрства

На Черкащині з початку нерестового періоду зафіксовано 22 факти браконьєрстваЯк нагадують у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури, в адміністративних межах Черкаської області на Кременчуцькому водосховищі з 01.04.13 по 09.06.13 та на Канівському водосховищі з 05.04.13 по 13.06.13 заборонено промислове рибальство та обмежене любительське і спортивне рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів у зв’язку з нерестом риби на водних об’єктах.
Незважаючи на заборону рибальства під час нерестового періоду, правоохоронними органами Черкащини викрито 22 кримінальні правопорушення, вчинених за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним добувним промислом), якими завдано збитків на суму близько 150 тис. грн. При цьому вилучено 300 сіток та 2500 кг незаконно виловленої риби.
Санкція вказаної статті передбачає до 3-х років позбавлення волі з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
Прокурорами Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у цих кримінальних провадженнях за фактами браконьєрства.
Усього ж, протягом поточного року, для розгляду до судів області з обвинувальними актами направлено 17 кримінальних проваджень зазначеної категорії, з яких на даний час розглянуто 14. За рішеннями судів винних осіб притягнуто до кримінальної відповідальності.
03.05.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter