Директор черкаського ПП "збудував" повітряний замок за 3,5 млн. грн.

Директор черкаського ПП "збудував" повітряний замок за 3,5 млн. грн.Черкаські податківці виявили факт порушення вимог чинного законодавства України директором одного з приватних підприємств м. Черкаси.
Так за результатами проведених перевірочних заходів встановлено, що посадовими особами приватного підприємства було укладено договір будівельного підряду на здійснення будівельно-монтажних робіт по будівництву соціального об’єкту в Черкаській області.
У ході перевірки з’ясувалося, що цим підприємством на виконання будівельних робіт з місцевого бюджету було отримано близько 3,5 мільйонів гривень, але будівельні роботи були зроблені тільки на паперах.
Такі дії посадових осіб приватного підприємства призвели до заволодіння та привласнення державних коштів в особливо великих розмірах.
Відносно директора приватного підприємства порушено кримінальну справу, за ознаками злочину передбаченого ч.5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Вживаються заходи, направлені на повне відшкодування державі завданих збитків.
06.03.2012 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter