На травневі свята черкаська міліція працюватиме у посиленому режимі

На травневі свята черкаська міліція працюватиме у посиленому режиміПід час травневих свят та Великодня працівники міліції працюватимуть у посиленому варіанті несення служби
Для забезпечення належної охорони громадського порядку і безпеки громадян під час проведення масових заходів, пов’язаних із святкуванням Дня міжнародної солідарності трудящих Великодня, 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та поминальних днів правоохоронці та військовослужбовці внутрішніх військ працюватимуть у посиленому режимі. На період проведення вищевказаних заходів з 30 квітня в УМВС та міськрайорганах області у цілодобовому режимі розгорнуто роботу оперативних штабів.
Протягом 1-2 травня на території Черкаської області прогнозується проведення близько 50 заходів, присвячених дню Міжнародної солідарності трудящих, за участю понад 5 тисяч осіб. На час проведення святкування, для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян на території області буде задіяно близько 100 працівників міліції.
Проведення масових заходів, присвячених святкуванню Великодня в Черкаській області заплановано в 409 культових спорудах, які розташовані на території 332 населених пунктів. У святкуванні Великодня планується участь близько 260 тисяч осіб . До охорони громадського порядку упродовж 5, 6 травня буде залучено 780 працівників ОВС та 20 військовослужбовців внутрішніх військ.
9 травня з нагоди святкування річниці Дня Перемоги заплановано проведення урочистостей в 204 населених пунктах Черкаської області, в вищевказаних заходах прогнозується участь близько 190 тисяч осіб. Цього дня охорону громадського порядку здійснюватиме близько 1 тисячі працівників міліції та 40 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.
Упродовж поминальних днів з 11 по 14 травня 2013 року в 650-ти населених пунктах області, майже на одній тисячі кладовищ відбудуться поминальні дні, в яких прогнозується участь понад 400 тисяч осіб. Для забезпечення охорони громадського порядку й безпеки дорожнього руху, згідно попереднього розрахунку залучатимуться понад 700 працівників органів внутрішніх справ. На сільських кладовищах охорону громадського порядку забезпечать дільничні інспектори міліції спільно з представниками сільських і селищних рад та громадськими помічниками дільничних.

СЗГ УМВС України в Черкаській області
30.04.2013 20:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter