25 травня в Черкасах відбудеться дитяче свято "Кольоровий світ"

25 травня в Черкасах відбудеться дитяче свято "Кольоровий світ"Як інформують у Черкаському прес-клубі, 25 травня об 11.00 у парку «Перемога» для дітей всього міста розпочнеться свято, місією якого є не лише створення радісної події для маленьких черкащан, але й зібрати кошти для тих, у чиєму житті бракує радості і любові.
- «Кольоровий світ» ми організували як загальноміське дитяче свято і проводимо його ось уже третій рік – з прагненням перетворити це свято на традицію, приурочену до Міжнародного дня захисту дітей, - зазначила співробітник фонду «Сила Доброти» Оксана Лиманська. – З кожним роком свято стає все популярнішим, збирає все більше черкаських дітлахів та їх батьків. «Кольоровий світ» - це інтерактивна дитяча вистава-шоу за участю популярних героїв дитячих казок та мультфільмів, шоу мильних бульбашок, запуск повітряних кульок із бажаннями, змагання та ігри, кожна із яких проходить у окремому секторі – зі своїми іграми на кожен вік. Всі маленькі гості свята отримують подарунки і морозиво. На цьогорічному святі ми очікуємо понад 5 тисяч маленьких учасників.
- Головна ідея свята – показати дітям, яким цікавим може бути реальний світ - ігор та розваг із ровесниками, на відміну від віртуального комп’ютерного світу, - констатує депутат Черкаської міської ради Сергій Гладких, що підтримує ініціативи фонду уже багато років. - Унікальність свята - і в тому, що воно не пов’язане із комерційною чи політичною рекламою – і в тому, що під час свята проводиться збір коштів для нагальних потреб дітей. Якщо у минулі роки збиралися кошти на лікування конкретної дитини, то цьогорічне свято має на меті зібрати гроші для потреб відразу 95 дітей - вихованців Михайлівської школи-інтернату.
- Це єдина в області школа-інтернат, де виховуються діти, що мають батьків – суто номінально, - розповідає співробітник фонду «Сила Доброти» Оксана Лиманська. - Ці діти дуже відкриті і здібні, їм дуже потрібна любов і турбота, якої вони не можуть отримати від рідних батьків. Наш фонд систематично допомагає школі-інтернату – канцтоварами, одягом, взуттям для дітей, ми проводимо з дітьми ігри та тренінги. А під час цього свята - хочемо зібрати кошти на придбання меблів та обладнання для нового корпусу школи. Бо сьогодні діти у інтернаті мешкають часом по 15 осіб у кімнатах – і новий корпус, який сьогодні уже будується, школі дуже потрібен – і фонд планує придбати все необхідне для новосілля. Крім того, ми будемо просити кожного маленького учасника свята принести якусь іграшку – і ці подарунки ми передамо маленьким вихованцям інтернату.
29.04.2013 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter