"Усе змішалося в будинку Облонських": 25 квітня тулубівська Черкащина відсвяткувала ...День Перемоги

"Усе змішалося в будинку Облонських": 25 квітня тулубівська Черкащина відсвяткувала ...День Перемоги Як інформують у Черкаській ОДА, 25 квітня в рамках акції «Мистецька весна» на Соборній площі пройшли виступи вокальних творчих колективів та солістів із районів та міст області на військову тематику.
У ньому взяли участь вокальний ансамбль «Жайвір» із Черкаського району, тріо «Барви» – об’єднання художніх колективів, соліст обласної філармонії Віталій Дука, жіноче вокальне тріо Шполянського районного Будинку культури, чоловічий вокальний ансамбль Шполянського районного Будинку культури, заслужений працівник культури України Дмитро Вовк та хор ветеранів ВАТ «Азот».
У підсумку цього заходу відбувся військово-патріотичний мітинг: «Черкащина на шляху до Великої Перемоги». Відкрив його Юрій Тимошенко, який, зокрема, привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з наближенням річниці Перемоги, побажав їм всіляких гараздів та подякував за збережений мир.
Ветеран Великої Вітчизняної війни Віктор Романченко, виступаючи на мітингу, критично оцінив діяльність керівників опозиційних сил та закликав черкащан дбайливо ставитися до збереження загальнолюдських цінностей, зокрема, мирного життя, і не дати можливостей поверненню фашизму.
Його підтримала черкащанка Віра Мигаль, дитина війни та депутати обласної ради Інна Губенко і Софія Гніда, інші виступаючі.
Учасники заходу однозначно висловились за збереження миру на землі і сказали «Ні!» проявам фашизму та екстремізму в Україні.
У цей же час на Театральній площі проходив мітинг «Вставай, Україно», на якому виступали лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок.
26.04.2013 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter