Остапа несе...Одарич заявляє, що керівником черкаської "Батьківщини" є Тулуб

Остапа несе...Одарич заявляє, що керівником черкаської "Батьківщини" є Тулуб "Відставлений" міський голова Черкас Сергій Одарич має достатньо важелів, щоб добитися об'єктивності суду щодо незаконності рішення міськради по його імпічменту.
Про це Одарич розповів у коментарі Gazeta.ua.
"Я ще вчора звернувся до суду. І моє завдання сьогодні у судовому порядку скасувати рішення міської ради, довести його незаконність, - говорить він. - Тому що поки не буде такого рішення, всі інші розмови, припущення і так далі - це все тільки дискусія. Безумовно, лише суд може поставити крапку в цій ситуації. У мене є достатньо важелів для того, щоб добиватися об'єктивності суду. У тому числі публічних важелів, міжнародних тощо".
За словами мера, у цій ситуації з відставкою на нього ніхто не тримає зуб: ні "регіонали", ні опозиція.
"Тут є команда чи то вказівка губернатора Сергія Тулуба, яка слухняно виконується і депутатами Партії регіонів, і депутатами від опозиції. Це підтверджує, що "Батьківщина" - абсолютно ручна організація. Принаймні Черкаська міська організація "Батьківщини" управляється з кабінету губернатора", - заявив Одарич.
Він також повідомив, що не має інформації, що депутати від опозиції були підкуплені владою під час голосування за його імпічмент.
"Зате в мене є інформація про те, що депутатів намагалися підкупити і пропонували їм гроші. Але ця інформація від тих людей, які відмовилися від цієї пропозиції", - зазначив "відставлений" міський голова.
Анатолій Бабак
25.04.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter