У Черкасах триває робота із заміни тепломереж

У Черкасах триває робота із заміни тепломережЯк інформують у Черкаському МВК, в обласному центрі триває заміна теплових мереж від котельної по вул. Різдвяна, 35. Цьогоріч роботи із заміни розпочали досить рано – ще із 20 березня. Перший етап монтажу трубопроводів у цьому мікрорайоні КП «Черкаситеплокомуненерго» планує завершити до 30 квітня – і до травневих свят повністю відновити гаряче водопостачання для жителів цього мікрорайону.

– Після 15 травня ми продовжимо роботи і плануємо їх завершити до кінця травня, замінивши у цьому мікрорайоні загалом 2 км теплових мереж у двохтрубному обчисленні. Наступним етапом реконструкції стане заміна 1,52 км теплових мереж у двохтрубному обчисленні від котельні по вул. Красовського, 10. Загалом, усі роботи на тепломережах цього мікрорайону ми плануємо завершити за місяць, - зазначив заступник директора КП «Черкаситеплокомуненерго» з експлуатації Микола Джулай.

Через проведення ремонтних робіт було відімкнене вуличне освітлення на вул.. Різдвяній між бул. Шевченка та Калініна. Освітлення увімкнуть після завершення ремонтів на цій ділянці.

- Більшість ремонтних робіт підприємство проводить власними силами, зекономивши кошти для придбання вдвічі більшої кількості, ніж спершу передбачалось, попередньоізольованих труб із терміном експлуатації до 50 років, - констатував головний інженер КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір.

Нагадаємо, ці роботи КП «Черкаситеплокомуненерго» здійснює за рахунок коштів кредиту ЄБРР.
25.04.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter