Тулуб продовжує звітувати про свої здобутки за останні 3 роки

Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб прозвітував на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів про виконання програм економічного і соціального розвитку Черкащини впродовж останніх 3 років.
За словами очільника області, звітний період діяльності обласної державної адміністрації став відповідальним екзаменом на зрілість. Він був непростим, наповненим напруженою працею, пошуками та здобутками.
«Основні зусилля обласної державної адміністрації у 2010-2012 роках були передусім спрямовані на подолання економічної кризи, розвиток базових і перспективних секторів економіки, перебудову неефективної системи соціального захисту населення, – зазначив Сергій Тулуб. – За результатами рейтингової оцінки, що здійснюється КМУ, у 2010 році область посіла 8 місце; у 2011 – піднялася на 5, за результатами 2012 року – 3 місце з поміж 27 регіонів. Та ми розуміємо, що справи не у рейтингових оцінках, а у тому як кожен з наших земляків оцінює свій добробут».
Як зауважив голова облдержадміністрації, особливо важливими були перші 100 днів роботи, коли лише відпрацьовувався новий алгоритм дій, який потім діяв протягом наступних трьох років.
«Завдяки правильно розробленій схемі роботи, в області забезпечено позитивну динаміку економічної діяльності, реалізується низка пілотних проектів, спрямованих на модернізацію економіки, системи охорони здоров’я, освіти, – сказав Сергій Борисович. – Також дуже важливим для нас було введення за особистого сприяння Глави держави надзвичайно важливих та довгоочікуваних інфраструктурних об’єктів. Наприклад, відкриття 21 квітня 2011 року обласної дитячої лікарні, адже до цього ми були єдиною областю, де не було спеціалізованого дитячого медичного центру».
Сергій Тулуб також окреслив досягнення області в розвитку аграрного комплексу, тваринництві, поліпшенні становища сільських громад, залученні інвестицій, медичному обслуговуванні, освіті тощо.
Заслухавши звіт голови ОДА, члени комісії рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної ради та ухвалили інші питання порядку денного.
25.04.2013 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter