Асоціація міст України: В Україні існує загроза зриву постачання гарячої води

Асоціація міст України та Міжгалузева асоціація «Укртеплокомуненерго» звернулась до Прем'єр-міністра М.Азарова з проханням дати доручення НАК «Нафтогаз України» відновити газопостачання теплопостачальних підприємств України.
В Україні склалася вкрай напружена ситуація із забезпеченням населення, лікарень, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів гарячою водою. Причина цього - припинення подачі природного газу теплопостачальним підприємствам.
Колективи теплопостачальних підприємств, розуміючи свою високу відповідальність за своєчасне забезпечення гарячою водою населених пунктів, роблять все можливе, щоб технічно системи працювали. Але, в зв’язку з тим, що держава не відшкодувала теплопостачальним підприємствам різницю в тарифах, субсидії та пільги відповідно теплопостачальні підприємства не можуть повністю розрахуватися за спожитий природний газ і тому НАК «Нафтогаз України» припиняє газопостачання.
Через неконструктивну позицію НАК «Нафтогаз України» виникла загроза зриву постачання гарячої води в межах всієї України, що створює соціальну напругу та викликає масове обурення населення.
23.04.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter