У черкаських лісах розпочався пожежонебезпечний період

У черкаських лісах розпочався пожежонебезпечний період З 1 квітня на Черкащині розпочався пожеженебезпечний період. До 17 квітня в екологічних системах області спостерігалась переважно пожежна небезпека 1 класу (відсутність пожежної небезпеки). Надалі, внаслідок суттєвого підвищення температурного фону та відсутності опадів, показник пожежної небезпеки почав підвищуватись більш інтенсивно.
Як інформують у Черкаській ОДА, на 15 год. 22 квітня в екосистемах на території області була пожежна небезпека 3 класу (середня).
За прогнозом погоди, до кінця квітня і у першій п’ятиденці травня на Черкащині спостерігатиметься переважно антициклональний характер погоди. Внаслідок надходження теплих повітряних мас із заходу, відбуватиметься поступове суттєве підвищення температурного фону. Спостерігатиметься переважно суха, сонячна або малохмарна погода. Невеликі дощі можливі лише у окремі дні.
Ці погодні умови сприятимуть інтенсивному підвищенню показника пожежної небезпеки до 4 (висока) та 5 (надзвичайна) класу.
При такій погоді зростає загроза загорання сухостою, лісової підстилки, дерев. Тому, жителям області слід бути вкрай обережними при поводженні з вогнем на відкритій території, суворо дотримуватись правил пожежної безпеки під час тривалих свят.
23.04.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter