На суботнику від сміття прибрали 22 гектари черкаських пляжів

На суботнику від сміття прибрали 22 гектари черкаських пляжів Працівники Черкаського регіонального управління водних ресурсів спільно з Управлінням охорони навколишнього природного середовища та Державною екологічною інспекцією в Черкаській області долучилися до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” та взяли участь у прибиранні схилів Дніпра від несанкціонованих сміттєзвалищ.
Прибирання здійснювалось на території мікрорайону Дахнівський від Човнового причалу № 1 до комплексу „Селена”, в якому взяли участь 180 осіб, від сміття було очищено близько 22 га території.
- Заходи з очищення прибережних захисних смуг Дніпра у нас проводяться щорічно і кожного року обсяг вивезених побутових відходів, зібраних на несанкціонованих сміттєзвилищах складає не менш ніж 18 кубометрів. Якби кожен, хто відпочиває на берегах Дніпра, усвідомлював свій шкідливий внесок довкіллю, цього могло б і не бути, - розповідає начальник Черкаського регіонального управління водних ресурсів Олександр Бовсуновський. Сміття на берегах Дніпра погіршує показники якості води. Період розпаду поліетилену (пакетів та пляшок) складає близько 100 років. Кожна така пляшка забруднює шкідливими речовинами близько 30 л води. Токсини та інші шкідливі речовини при розпаді потрапляють у грунтові води, а через грунтовий потік до Дніпра, воду якого споживає 80 відсотків населення України.
Учасники акції висадили близько 100 дерев та 30 кущів і залишили після себе чисті береги і квітучу природу.
23.04.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter