Оля Сисоєва - наставнику Мельникову біля дуба Залізняка:"Можна мені сфотографуватися?"

Ресторан на хуторі Буда біля дуба Залізняка. Десята ранку. Людно, бо сюди часто приходять на сніданок ті, хто приїжджає в Холодний Яр з ночівлею. Біля одного зі столиків слух чіпляє самовпевнене жіноче «нужно уметь зарабатывать деньги и грамотно ими распоряжаться». Обертаюся глянути на цю акулу. За столиком мило снідають черкаська вундеркінд і голова фракції ПР в міськраді Ігор Мельников (наскільки пам’ятаю, писалося, що саме він супроводжував її на представленні колективу).
Оля Сисоєва - наставнику Мельникову біля дуба Залізняка:"Можна мені сфотографуватися?"

-Ви ж Оля Сисоєва?

- Да, а откуда вы меня знаєте?

- Ви ж тепер зірка, очолили філармонію в 23 роки. Давайте з вами сфотографуємося?

- У меня первый раз такое. Можно мне сфотографироваться? (до Мельникова)

- Ну, сфотографируйся.

- Давайте.

- Олю, а вас не зачіпає те, що люди незадоволені, коли така молода дівчина очолює обласну філармонію? Ви як взагалі сприймаєте таке обурення?

- Ну так а что.. (надмєнно). Надо работать..

- А не було думки відмовитися?

- Нет, не было (впевнено).

Тобто, обласну філармонію очолить дівчина, яка питає дозволу в наставника навіть на те, чи можна їй сфотографуватись? Ще цікаво, філармонія потрібна, щоб зарабатывать деньги, чи вже щоб распоряжаться?

п.с. Рідко фотографуюсь зі знаменитостями. А тим більше, потім викладаю фото. Лише, коли люди дійсно вражають. Дотепер був, здається, тільки Ларрі Кінг. І от, нарешті, список достойних поповнився таким молодим талантом.

Наталія Тарасовська uainfo.org
22.04.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter