Тулуб вже обговорює з раввином будівництво Черкаської синагоги

Тулуб вже обговорює з раввином будівництво Черкаської синагоги Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб під час офіційної зустрічі обговорив із головним раввином Черкаської області Довом Аксельродом проблеми, які сьогодні турбують єврейську громаду міста.
Зокрема, було обговорено питання будівництва у місті єврейської синагоги. Сьогодні у Черкасах не існує жодного єврейського храму, а «Об'єднана єврейська громада» діє виключно як громадська організація.
«Коли я 10 років назад почув, що маю їхати до Черкас, я навіть не знав, що є таке місто. Але ми отримали завдання - приближати єврейські традиції до народу та допомагати людям духовно розвиватися», - зазначив Дов Аксельрод.
Він розповів, що нині у Черкасах діє школа для єврейських дітей, існує спеціальна програма, за якою більше 100 сімей постійно отримують соціальну допомогу. Відтак, будівництво синагоги стане ще одним важливим кроком у розвитку єврейської громади Черкащини.
Також під час зустрічі було обговорено питання посилення роботи спеціально створеної комісії, яка займається питанням паломництва хасидів до Умані, забезпеченням необхідних умов для їх перебування на Черкащині.
22.04.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter