Через Корсунь-Шевченківський пройшов автопробіг "Наша Велика Перемога"

Через Корсунь-Шевченківський пройшов автопробіг "Наша Велика Перемога"У Корсунь-Шевченківському біля Алеї Слави пройшов черговий етап міжнародного проекту “Наша Велика Перемога”, присвячений 68-ій річниці перемоги СРСР у Великій Вітчизняній війні. За інформацією прес-служби обкому КПУ, за задумом організаторів автопробіг має об’єднати 95 міст України, Росії, Білорусії та Придністровської Молдавської республіки.
Організатори проекту запевняють, що він є символічною “обороною за пам’ять, за Перемогу, за наших батьків, за наших дідів”. Долучилися до автопробігу і комуністи Черкащини.
Кульмінацією заходу стало розгортання масштабної копії Прапора Перемоги (200 кв. м), яку учасники автопробігу провезуть по всьому маршруту слідування.
Міжнародний проект “Наша Велика Перемога” існує вже другий рік. У цьому році колона стартувала 23 березня із Севастополя.
За 48 діб екіпажі автопробігу мають подолати 25 тисяч кілометрів і фінішувати в Москві напередодні Дня Перемоги 9 травня. 10 травня прапор буде урочисто передано в Центральний музей Великої Вітчизняної війни.
19.04.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter