Після всеукраїнського успіху "Бий жидів" на Театральній, черкаська влада поперлася вітати Ізраіль з річницею незалежності

Після всеукраїнського успіху "Бий жидів" на Театральній, черкаська влада поперлася вітати Ізраіль з річницею незалежності За інформацією Черкаської ОДА, 18 квітня представники Черкаської області взяли участь в урочистостях до 65-ї річниці незалежності Ізраїлю. Прийом відбувся в Посольстві держави Ізраїль в Україні, під час якого від імені усіх черкащан громадян Ізраїлю привітали заступник голови облдержадміністрації Едуард Івакін, заступник голови обласної ради Василь Касян та міський голова Умані Юрій Бодров.
Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб неодноразово наголошував на високому значенні міждержавних стосунків України та Ізраїлю для розвитку Черкаської області. Обласна влада максимально сприяє створенню належних умов для паломництва брацлавських хасидів.
Як зазначають в Черкаській ОДА, вперше за всі часи паломництва хасидів до Умані, два останні роки стали безконфліктними між прочанами та громадою міста, що є «незаперечною заслугою керівництва області». Цю ситуацію відмітили представники Міжнародного Благодійного фонду ім. Ребе Нахмана та хасидських громад.
19.04.2013 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter