Опалювальний сезон в Україні завершиться до кінця тижня

Опалювальний сезон в Україні завершиться до кінця тижня За рішенням виконавчих органів місцевих рад та місцевих державних адміністрацій в багатьох населених пунктах країни опалювальний період вже завершено. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник в ході селекторної наради з регіонами, на якій обговорили питання завершення опалювального періоду 2012-2013 років, передає УНН.

“На сьогодні в 19 регіонах теплопостачання припинено повністю.В інших областях відбувається поетапне припинення подачі теплоносія до об’єктів соціально-культурної сфери та житлового фонду. До кінця цього тижня опалювальний період буде завершено у всіх регіонах”, — сказав міністр.

За словами очільника Мінрегіону, в цілому опалювальний період проведено задовільно. Однак вже зараз необхідно приступати до підготовки наступного опалювального періоду. Геннадій Темник звернув увагу представників обласних державних адміністрацій на необхідності підготувати у швидкому часі чіткий план підготовчих робіт, який повинен обов’язково містити заходи, направленні на впровадження енергозбереження в галузі житлово-комунального господарства, зокрема в сфері комунальної теплоенергетики, заходи з модернізації і переобладнання підприємств теплоенергетики, які дозволять використовувати альтернативні джерела палива. Міністр наголосив також на важливості врахування у підготовчій роботі усунення “слабких місць”, які мали місце в ході опалювального періоду 2012-2013 року.

Міністр зазначив, що остаточні підсумки опалювального періоду підіб’ють 23 квітня на виїзному засіданні колегії Мінрегіону в Севастополі.
18.04.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter