Прослухавши, як успішно Тулуб будує нову Черкащину, Вишиванюк пообіцяв приїхати за досвідом

За інформацією Черкаської ОДА, 16 квітня в Івано-Франківську підписано Угоду про торгівельно-економічне, науково-технічне, гуманітарне та культурне співробітництво між Черкаською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями та обласними радами.
Враховуючи взаємну зацікавленість у подальшому поглибленні, зміцненні та розширенні співпраці між регіонами, сторонами на постійній основі планується організовувати спільну діяльність у галузях:
– промисловості, сільського господарства, транспорту та торгівлі;
– науки, інновацій, освіти та реформування медичної галузі;
– культури та мистецтва;
– розвитку туризму та спорту;
– соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді;
– екології та раціонального використання природних ресурсів;
– реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
Очільник області презентував жителям Прикарпаття досягнення регіону, зокрема, розповів про успішну реалізацію програми «Будуємо нову Черкащину», результати якої можна побачити вже зараз: в області відкриваються нові об’єкти, розвивається сільське господарство, промисловість та інші галузі.
Керівник Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк зазначив, що такі успіхи черкащан не можуть не радувати, адже від соціально-економічного розвитку кожного окремого регіону залежить успіх цілої держави. «Ми готові переймати досвід всіх ваших добрих справ, тому із задоволенням відвідаємо Черкаську область, радіючи тому, що все це йде у спільну скарбничку розвитку української держави», – підкреслив він.
Від Провінції: здається, мовою музики виступ Тулуба перед івано-франкцівцями звучав би так:

16.04.2013 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter