Тулуб, Черняк та інші офіційні особи відбули в гості до гуцулів

Тулуб, Черняк та інші офіційні особи відбули в гості до гуцулівЯк інформують у прес-службі Черкаської обласної ради, 15 квітня делегація Черкаської області на чолі з головою обласної державної адміністрації Сергієм Тулубом та головою обласної ради Валерієм Черняком відбула з офіційним візитом до Івано-Франківської області. Поїздка відбувається в рамках підготовки до відзначення 200-річного ювілею від дня народження Т.Г. Шевченка.

У складі делегації Черкащину представляють також тріо «Вербена», ансамбль обласної філармонії «Росава», член Національної спілки художників України Олександра Теліженко та директор обласного художнього музею Ольга Гладун.

Під час візиту до Івано-Франківщини передбачено проведення зустрічей з керівництвом області та підписання угоди про торговельно-економічне, науково-технічне, гуманітарне та культурне співробітництво між Черкаською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями.

Крім того, передбачається ознайомлення черкащан з роботою місцевих державних установ, підприємств, а також огляд туристичних об’єктів міста Івано-Франківськ.
16.04.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter