Прокуратура: Керівник черкаського КП безпідставно не виплатив зарплату працівникам за 4 місяці

Прокуратура: Керівник черкаського КП безпідставно не виплатив зарплату працівникам за 4 місяціЯк інформують у прес-службі прокуратури міста Черкаси, передано до суду обвинувальний акт за підозрою у безпідставній невиплаті заробітної плати керівником одного з комунальних підприємств міста.
Під час перевірки прокуратурою міста Черкаси виявлено, що працівникам вказаного КП не виплачено зарплату з жовтня 2012 по січень 2013 року.
При цьому встановлено, що керівник підприємства витрачав кошти, які були на рахунку підприємства, не на виплату заробітної плати, як того вимагає закон, а на інші платежі. Таким чином виникла заборгованість перед одинадцятьма працівниками підприємства в розмірі понад 94 тисячі гривень.
Як повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, за цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ст. 175 ч.1 КК України.
Під час розслідування заробітну плату працівникам підприємства виплачено повністю.
Тепер суд дасть правову оцінку діям керівника підприємства та визначить міру його відповідальності. Кримінальний кодекс України передбачає за подібні правопорушення штраф, або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до двох років.
16.04.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter