У Чорнобаївському районі затримано браконьєра - інспектора "Черкасирибохорони"

У Чорнобаївському районі затримано браконьєра - інспектора "Черкасирибохорони"За повідомленням прес-служби Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури, у ніч проти 10 квітня, під час проведення оперативно-профілактичної операції «Нерест» в акваторії Кременчуцького водосховища річки Дніпро виявлено факт незаконного заняття рибним добувним промислом жителями Чорнобаївського району.
Вказані особи за допомогою гумового човна та 2-х рибальських сіток незаконно ловили рибу, внаслідок чого державним інтересам спричинено збитків на суму близько 7,5 тис. грн.
Також було встановлено особу спільника, яким виявився головний державний інспектор Черкасирибохорони. Він на власному автомобілі у нічний час самостійно намагався вивезти з берегу річки Дніпро здобутий вилов та його знаряддя.
Як повідомив Черкаський міжрайонний екологічний прокурор Дмитро Чустрак, працівники прокуратури невідкладно провели першочергові слідчі дії у вказаному кримінальному провадженні.
Під час допиту інспектор Черкасирибохорони не зміг пояснити своє перебування на не піднаглядній йому території у позаслужбовий час.
У ході досудового розслідування за вказаним фактом буде надана оцінка діям кожного з учасників вчиненого.
Нагадаємо, що з 1 квітня до 10 червня 2013 року у Дніпровських водосховищах Державним комітетом рибного господарства України визначено весняно-літню заборону вилову водних біоресурсів.
15.04.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter