Подробиці нічної пожежі в Черкаському пансіонаті ветеранів війни та праці

В УМНС області повідомляють подробиці нічної пожежі в пансіонаті для ветеранів війни та праці.

Сьогодні вночі в Черкасах в п’ятиповерховій будівлі Геріатричного пансіонату для людей похилого віку, розташованого на вулиці Менделєєва, 11, виникла пожежа.
Інформація про загорання в коридорі четвертого поверху будівлі надійшла до оперативно-координаціного центру МНС о 1.50.
Одразу після отримання повідомлення було оголошено третій, найвищий, номер виклику і на місце спрямовані 10 пожежно-рятувальних розрахунків чергових караулів Черкаського гарнізону МНС та Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (загалом 7 частин) 42 співробітника міністерства надзвичайних ситуацій.
Як стало відомо, пожежу спричинив 76-річний пенсіонер, який вночі виїхав на колясці у коридор покурити. Через необережно покинутий недопалок вогонь швидко охопив два дивани, розташовані в коридорі. Особливу небезпеку для літніх людей становив отруйний дим палаючих синтетичних матеріалів, що став швидко поширюватися поверхом та сходовими маршами.
Подробиці нічної пожежі в Черкаському пансіонаті ветеранів війни та праці

Завдяки оперативності злагодженим та професійним діям рятувальників пожежу вдалось швидко локалізувати і не допустити поширення вогню на медичний поверх, де знаходилися хворі, не здатні самостійно пересуватися, а також по поверху, де виникло загорання. Загиблих на пожежі немає. Незначні опіки лівої ноги отримала 80-річна пенсіонерка, яку було госпіталізовано.
Із небезпечної зони рятувальниками та обслуговуючим персоналом, фактично на руках, було здійснено евакуацію 52 немічних людей, переважна кількість яких «колясочники» і самостійно пересуватися сходовими маршами були не в змозі.
Подробиці нічної пожежі в Черкаському пансіонаті ветеранів війни та праці

Після профілактичного медичного огляду та проведення підтримуючої терапії, яку на місці події проводили чотири бригади «швидкої допомоги», усіх мешканців пансіонату повернули до їхніх кімнат.
Подробиці нічної пожежі в Черкаському пансіонаті ветеранів війни та праці

О 2.38 пожежа була ліквідована.
На час пожежі в пансіонаті знаходилось 10 осіб обслуговуючого персоналу, в палатах пансіонату знаходилися 149 людей похилого віку та інвалідів.
02.03.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter