Звенигородський райсуд виправдав тещу нардепа Колесніченка, яка напоїла нашатирним спиртом свою підлеглу

Звенигородський райсуд виправдав тещу нардепа Колесніченка, яка напоїла нашатирним спиртом свою підлеглуУкраїнське правосуддя поставило крапку у "нашатирній справі" тещі Вадима Колесніченка. Звенигородський районний суд виправдав Валентину Македон, котра у 2007 році напоїла нашатирним спиртом свою підлеглу у Жашківському дитячому садку. Про це повідомляє журналіст ТВі Тетяна Шустрова.
Потерпіла Галина Хрущ отримала опіки 2-го ступеня ротової порожнини, горла та шлунка, однак, за рішенням суду, не заслуговує навіть на відшкодування матеріальної шкоди.
Судова тяганина тривала 6 років. Справу навмисне затягували.
Спершу, нагадаю, суди ухвалювали рішення на користь потерпілої. Однак з приходом до влади Партії регіонів суди різних інстанцій та юрисдикцій почали виправдовувати тещу Вадима Колесніченка. Торік Апеляційний суд Черкаської області передав справу на повторний розгляд до Звенигородки.
Сьогодні стало відомо – теща народного депутата, заступника голови парламентського комітету з питань правосуддя Вадима Колесніченка, не винна!
"Знак оклику" упродовж року стежив за цією історією. У нас є всі підстави вважати, що суддя Тетяна Гончаренко могла зазнати тиску з боку впливового родича Валентини Македон і саме тому оголосила вигідний для цієї родини вирок.
11.04.2013 08:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter