Опалювальний сезон в Україні закінчиться через тиждень

Опалювальний сезон в Україні закінчиться через тиждень Опалювальний сезон по всій території України буде завершений через 7-10 днів. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник на прес-конференції “Попередні підсумки опалювального сезону 2012-2013 рр. Заходи Мінрегіону щодо реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки” в середу в Києві, передає кореспондент УНН.

“Згідно тих даних, що нам надав Гідрометцентр, через тиждень, максимум 10 днів, опалювальний сезон в Україні буде закінчений”, — сказав Г.Темник.

Він зауважив, що наразі відбувається поступовий вихід територій України з опалювального сезону відповідно до кліматичних показників.

Так, на початку квітня в деяких регіонах у зв’язку із температурою зовнішнього середовища більше 8 градусів за Цельсієм закінчився опалювальний період у містах Ялта, Севастополь, Алушта, Євпаторія, Саки, Сімферополь, Херсон, Кіровоград та інших.

Нагадаємо, директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда повідомив, що, у зв'язку з потеплінням, Київська міська державна адміністрація може закінчити опалювальний сезон 15 квітня.
10.04.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter