Черкаське УСБУ повідомляє про викриття нечистого на руку митника. Митниця заявляє, що працівник - колишній, і шкоди від нього, як від торішнього снігу

Черкаське УСБУ повідомляє про викриття нечистого на руку митника. Митниця заявляє, що працівник - колишній, і шкоди від нього, як від торішнього снігуЯк інформують у Черкаській ОДА, співробітники Служби безпеки України в Черкаській області припинили протиправну діяльність начальника одного із митних постів, який завдав державі значних збитків.
Як інформують в прес-групі УСБ України в Черкаській області, на початку 2012 року митник, зловживаючи службовим становищем, надав дозвіл на випуск у вільний обіг на території нашої держави імпортованого товару 54 тис. літрів алкогольних напоїв без сплати приватним підприємцем обов’язкових митних платежів та зборів. У результаті цього економічним інтересам України було завдано збитків на суму понад 480 тисяч гривень.
1 квітня ц.р. у ході кримінального провадження за матеріалами Управління прокуратурою Черкаської області колишньому посадовцю пред’явлено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
У той же час Черкаська митниця інформує, що поширена інформація щодо неправомірних дій одного із співробітників митниці та щодо того, що ці дії завдали збитків державі не відповідає дійсності. У даному повідомленні вказано, що УСБУ в Черкаській області пред’явила обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення колишньому працівнику Черкаської митниці. Слід зазначити, що дана особа була звільнена із займаної посади майже рік тому за порушення присяги державного службовця і на сьогоднішній день не має ніякого відношення до Черкаської митниці. Також звертаємо увагу, що ні одному із співробітників митниці обвинувачення не були пред’явлені.
Водночас, необхідно зазначити, що держава жодних збитків не понесла. Згаданий у повідомленні товар на даний час знаходиться на митному складі митниці під митним контролем і не може бути випущений у вільний обіг.
10.04.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter