Тральщик "Черкаси" бере участь у маневрах BLAСKSEAFOR

Тральщик "Черкаси" бере участь у маневрах BLAСKSEAFORЯк інформують у регіональному медіа-центрі Міноборони України, морський тральщик Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Черкаси” продовжує участь у черговій активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLAСKSEAFOR, що триває із 5 по 23 квітня. Про це повідомив представник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Михайло Гриневич.
10 квітня український корабель після чотириденного перебування у місті Варна (Болгарія), де розпочалася активація, у складі оперативного з’єднання кораблів перебуваєж у морі, де разом з іноземними колегами відпрацьовує завдання морської фази активації. Екіпаж “Черкас” під командуванням капітана 3 рангу Юрія Федаша до 12 квітня братиме участь у тренуваннях із моніторингу та контролю судноплавства, ведення надводної обстановки, зв’язку, в навчаннях “людина за бортом”, з опитування суден, плавання в ордері, маневрування, пошуку та рятуванні тощо.
Флагманом BLACKSEAFOR визначено корвет ВМС Туреччини «Хейбеліада», на якому перебуває командир з’єднання та його оперативний штаб. Також в активації беруть участь корвет ВМС Румунії «Контр-адмірал Мачелларіу», корвет ВМС Болгарії «Рішучий», великий десантний корабель ЧФ Росії «Новочеркаськ» та швидкий патрульний катер ВМС Грузії «Сухумі».
Згідно з планом активації, з 12 до 16 квітня “Черкаси” у складі кораблів BLAСKSEAFOR перебуватиме у порту міста Констанца (Румунія).
10.04.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter