У Черкасах відкрився ще один ТРЦ з типово українською назвою «LUBAVA»

У Черкасах відкрився ще один ТРЦ з типово українською назвою «LUBAVA»Як інформують у Черкаському МВК, сьогодні в Черкасах відкрився торгово-розважальний центр «LUBAVA». За словами міського голови Сергія Одарича, поява такого об’єкту оживить центр міста. До того ж, розмір пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста забудовників складає 3 мільйони 465 тисяч гривень.

– Частина цих коштів була спрямована на будівництво зовнішніх мереж водопостачання і каналізації, які будуть передані у комунальну власність міста, – говорить міський голова Сергій Одарич. – Також 3 квітня була сплачена різниця пайової участі у сумі 843 тисячі гривень в бюджет розвитку міста.

Крім того, міський голова зазначив, що завдяки відкриттю у Черкасах такого центру близько тисячі черкасців отримали робочі місця. Залучались городяни і до будівництва.

Довідка
У сучасному торговельному центрі розташовані кінотеатри, ресторани, кафе, супермаркет електроніки, продуктовий супермаркет, брендові бутіки, ювелірні магазини, дитячий розважальний центр, нічний клуб, боулінг-клуб.

Загальна площа ТРЦ складає 26 000 м кв., площа під оренду – 18 000 м кв. Складається будівля з чотирьох поверхів, а поряд розташований паркінг на 200 автомісць.
05.04.2013 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter