У Лисянці місцеві регіонали хочуть знести дитячий майданчик, а замість нього побудувати торгівельний центр?

З останнього номера районної газети «Понад Тікичем» від 30 березня за №21 лисянчани дізналися, що на дитячий майданчик, який знаходиться у центрі селища, зазіхають олігархи «місцевого розливу».
Як вважає «Про Головне», під заголовком «Громадське обговорення інвестиційного проекту» криється меркантильне бажання знести дитячий майданчик та побудувати на його місці торговельний центр.
У Лисянці місцеві регіонали хочуть знести дитячий майданчик, а замість нього побудувати  торгівельний центр?

«Стоять за цим проектом місцеві представники Партії регіонів, серед яких є і чиновники. Ігровий майданчик — ласий шмат землі у центрі міста. На нього і поклали око підприємливі ділки: Євген Головнич, бізнесмен та депутат Лисянської районної ради від Партії регіонів, Василь Грицюк, начальник Пенсійного фонду, його брат Володимир Грицюк, керівник місцевого РЕМ та підприємець Людмила Чередніченко», - зазначає видання.
Як зазначено у замітці, підприємці зобов’язуються перенести майданчик на інше місце — позад гуртожитку. Обіцяють навіть добудувати ще нові дві качелі, спорудити пісочницю та казкову хатинку. Однак не зрозуміло, навіщо дітям майданчик поблизу гаражів?
Як нам стало відомо, селищні депутати про грандіозні перетворення у Лисянці дізналися із газети, в той час як рішення про оголошення громадського обговорення повинні прийняти депутати. Як виявилося, ні на сесії, ні на виконкомі цей проект не розглядали.
Наш кореспондент поспілкувався з батьками, які з дітками гуляють на дитячому майданчику, із запитанням, чи підтримують вони таку ідею — спорудити на місці дитячого майданчика торговельний центр.
02.04.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter