Японський концерн AMABA CO LTD відкриє завод на потужностях ВАТ "Темп"

Японський концерн AMABA CO LTD відкриє завод на потужностях ВАТ "Темп"У середині квітня очікується, що світовий лідер верстатобудування, японський концерн AMABA CO LTD офіційно оголосить про відкриття першого виробничого майданчика в Східній Європі. Про це інформує промисловий портал sucinasan.bom.bam. Одним із найбільш ймовірних варіантів – відкриття заводу в центральній Україні, в місті Черкаси, на потужностях колишнього заводу «Машбуд, нині ВАТ «Темп».
Як зазначає президент концерну AMABA CO LTD пан Абукасі Шибутака, його вразило перше знайомство з територією підприємства, яка нагадала йому Хіросіму в серпні 1945 року. Однак після переговорів з міським головою Черкас Сергієм Одаричем керівництво концерну твердо вирішило інвестувати в Черкаси.
Особливо вразила японську сторону оглядова екскурсія по місту. За екскурсовода був сам мер. Він з любов`ю розповідав про кожну купину, кожен горбик, кожну вибоїну на основних транспортних магістралях Черкас. Одарич подарував пану Шибутака власноруч зроблені фотознімки, на яких відстежується еволюція найбільш цікавих ям на черкаських вулицях міста – від моменту утворення – до повноцінного розквіту.
- Черкащани пишаються ямами на дорогах, - розповів Одарич. – Це наша родзинка, яка приваблює тисячі туристів з різних куточків України. У містян є традиція – фотографувати дорогих гостей на фоні найбільших ям. Є повір`я, що це приносить щастя.
Пан Абукасі Шибутака із задоволенням відгукнувся на пропозицію міського голови сфотографуватись на фоні найбільшої ями Черкас – на місці Театрального скверу за драмтеатром.
Захоплені японські гості час від часу вигукували «Банзай, Черкаси!», «Банзай, ями!», «Банзай, Одарич!».
01.04.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter