Мудрість вільнодемократичного квіткаря Ткаченка: Черкаси мають відходити від чорнобривців

Мудрість вільнодемократичного квіткаря Ткаченка: Черкаси мають відходити від чорнобривцівЗа словами депутата Черкаської міської ради Сергія Ткаченка, Черкаси мають поступово перетворюватись на квітучу оазу.
- У Долині троянд ще восени ми висадили півтори тисячі кущів чайно-гібридних троянд. У Парку Перемоги по Алеї слави – ще півтисячі, – наводять слова Сергія Ткаченка у прес-службі Черкаського МВК. – 300 троянд розквітне й на Пагорбі Слави. Висаджені троянди окантували живою рамкою з вічнозеленого самшиту. Його зможуть фігурно підстригати й формувати цілісну композицію.
Усі розарії вкриті спеціальною покривною тканиною, яка захищатиме їх від бур’янів, утримуватиме вологу, при цьому дозволяючи рослині дихати. Клумби засипали деревною щепою, що додає естетичного вигляду.
- Якщо ми хочемо бути європейським містом, містом успіху, то повинні відходити від чорнобривців. Я особисто не маю нічого проти такої гарної, витривалої квітки. Висаджувати її варто в місцях, які не потребують регулярного поливу. Центр усе-таки візитівка Черкас, тож тут мають буяти розкішні троянди, іриси, лілії, лілейники.
Це, до того ж, економитиме бюджетні кошти, адже це багаторічні рослини.
- Я – за висаджування в місті вічнозелених самшиту, барбарису, а також петуній, пеларгоній – вони невибагливі, витривалі, довго квітнуть.
01.04.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
15:30 02.04.2013 Ta:
Мрія наших "місторуйнувальників" - місто - село асфальтоване. Психоаналітик пошукав б тут дитячих комплексів типу "сільський хлопчик на асфальті не награвся", фінансист - бажання нагріти руки на "реконструкціях".
13:27 01.04.2013 Shine:
я - за висаджування у Черкасах дерев. "Дякуємо" за площі-парковки - асфальтові пекельні пательні !