Яценко обіцяє повністю газифікувати територію свого округу

Яценко обіцяє повністю газифікувати територію свого округу До Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2013 рік включено питання щодо будівництва підвідного газопроводу до кількох сіл Монастирищенського та Христинівського районів.
Як інформують у прес-службі А. Яценка, вирішення цього питання було головною метою участі нардепа у засіданні сесії Черкаської обласної ради.
Серед ряду інших питань, які розглядалися на сесії, було внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2013 рік.
Зокрема, депутатами обласної ради було прийнято рішення включити до програми розвитку пункт щодо будівництво підвідного газопроводу до села Ботвинівка і Гребля Христинівського району та села Коритня Монастирищенського районів. Це дасть можливість вирішувати питання про виділення необхідних на це коштів.
- Мені вдалося добитися внесення змін у Програму соціально-економічного розвитку регіону. Керівництво області і депутати з розумінням поставилися до проблеми та включили до програми дані об’єкти, - зазначає Антон Яценко.
У цілому народний депутат поставив перед собою завдання - повністю завершити газифікацію сіл 200-го округу.
- Для сільських населених пунктів найболючішим залишається питання газифікації. Вважаю, що в XXI столітті ця проблема взагалі не повинна існувати. Тому спільно із сільськими головами та районним керівництвом почали системно працювати над його вирішенням, і вже маємо перші результати, - зазначає Антон Яценко.
Народному депутату вдалося добитися виділення коштів з державного бюджету на завершення газифікації у селах Попудня та Халоїдове Монастирищенського району. Вже найближчим часом в оселях жителів цих сіл запалає блакитний вогник.
Зрушено з місця питання газифікації с. Синиця Христинівського району. Розпочата у 2008 року газифікація була призупинена через припинення фінансування. А в цьому населеному пункті на пуск газу чекають жителі майже 516 дворів, школа, дитячий садочок, ФАП, які сьогодні опалюються вугіллям та дровами.
Зокрема, народному депутату вдалося домовитися про укладення угоди між НАК «Нафтогаз Україна» та сільською громадою. Нині справа лише за виділенням коштів.
Загалом у Христинівському районі залишилося газифікувати три села. При вирішенні питання щодо виділення коштів на будівництво газопроводу до сіл Ботвинівка, Гребля та Синиця газ буде в усіх селах району.
Нагадаємо, влітку на Христинівщині було відкрито газорозподільну станцію та подано газ до села Зоряне.
Проте найболючішим для області, залишається питання завершення газифікації в Уманському районі.
Зокрема, введення в експлуатацію Ладиженської газорозподільної станції та Бабанського газопроводу, запуск яких дасть можливість газифікувати 17 сіл району. Торік вдалося частково закрито їх фінансування.
Завдяки клопотанню Антона Яценка з державного бюджету було виділено необхідні кошти на виконання робіт по будівництву газопроводу-відводу по газорозподільній станції в с. Ладиженка та перераховано майже 1 млн. 700 тис. грн на будівництво міжселищного газопроводу в с. Бабанка.
Останньому Антон Яценко допоміг з коштами на виготовлення проектно-кошторисної документації.
Проте негазифікованими в 200-му окрузі поки що залишаються 50 сільських населених пунктів.
28.03.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter