У Сулинському заказнику екоінспектори виявили 35 браконьєрських сіток

Як інформують у міністерстві екології та природних ресурсів України, приводом для позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства та боротьби з браконьєрством став телефонний дзвінок мешканця с. Горошине на «Гарячу лінію» Державної екологічної інспекції України. Він повідомив про факти браконьєрства на території Кременчуцького водосховища в межах Черкаської та Полтавської областей, а саме: у Сулинському заказнику.
До перевірки було залучено фахівців Держекоінспекції у Полтавській області та дільничого інспектора з охорони природно-заповідного фонду Голосіївського науково-дослідного природного природоохоронного відділення національного природного парку «Голосіївський».
Під час рейду безпосередньо на р. Сула та Сулинській затоці Кременчуцького водосховища було виявлено понад 35 і вилучено 25 безгосподарських браконьєрських сіток загальною довжиною близько 1000 метрів (верхня обора 10 сіток вмерзла в кригу, і витягти їх з водойми було неможливо навіть за допомогою автотранспорту). Всього вилучено 156 кг риби, серед якої цінні породи судак, товстолобик, окунь, лящ, сазан та ін. До того ж серед «трофеїв» інспекторів та охоронців – кинутий браконьєрами мотоцикл.
Результатом перевірки став наказ Головного Державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища про посилення контролю з боку інспекторів держекоінспекцій у Черкаській та Полтавській областях за охороною, використанням і відтворенням водних живих ресурсів з метою боротьби з масовим браконьєрством на території національного природного парку «Нижньосулинського» та ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський».
У Сулинському заказнику екоінспектори виявили 35 браконьєрських сіток
29.02.2012 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter