Схвильований Тулуб зустрівся із бунтівними журналістами ОДТРК, які "настучали" на Євремову

Схвильований Тулуб зустрівся із бунтівними журналістами ОДТРК, які "настучали" на Євремову Минулого тижня на адресу голови ОДА надійшов лист від працівників Черкаської обласної телерадіокомпанії «Рось», в якому представники обласного телебачення висловили незадоволення ситуацією, що склалася в їхньому колективі.
Як інформують у Черкаській ОДА, голова ОДА Сергій Тулуб сьогодні зустрівся із творчим складом та керівництвом телерадіокомпанії.
«Скажу відверто, мене схвилювало ваше звернення. Обласне телебачення має бути максимально об'єктивним, висвітлювати найактуальніші теми, що цікавлять сьогодні громадян, відстоювати демократичні та людські цінності. А для цього насамперед потрібна злагоджена і цілеспрямована робота колективу», - наголосив Сергій Тулуб.
Усі охочі мали змогу особисто висловити свої зауваження, побажання і пропозиції очільнику області.
Поспілкувавшись з журналістами, голова облдержадміністрації доручив своєму заступнику Тетяні Прітченко підготувати розпорядження про створення комісії за участі представників Держкомтелерадіо та працівників ОДТРК, яка розгляне всі звернення; направити лист до Державної фінансової інспекції з проханням перевірити фінансову звітність телерадіокомпанії за 2012 рік.
«Я хочу підкреслити для всіх присутніх: ви єдина команда, на яку покладено велику відповідальність – інформувати мешканців області. І всі труднощі, які виникають сьогодні, ви повинні долати разом, об’єднуючи зусилля і спрямовуючи їх на ефективну роботу, а не лише чекати, що хтось прийде і все вирішить за вас», – підкреслив Сергій Тулуб.
Також керівник області запропонував журналістам підготувати та оформити пропозиції щодо питань фінансування і управління ОДТРК «Рось».
26.03.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter