Схильним до правопорушень черкаським підліткам організували екскурсію у виправну колонію та слідчий ізолятор

Схильним до правопорушень черкаським підліткам організували екскурсію у виправну колонію та слідчий ізолятор 18 черкаських підлітків, які перебувають на профілактичному обліку та мають схильність до правопорушень, нещодавно відвідали Черкаську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№ 62) та Черкаський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області. Таку екскурсію для вихованців вечірньої (змінної) школи та Черкаського професійного ліцею організували спеціалісти Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей Черкаської міської ради.
– Подібні заходи ми проводимо з метою профілактики злочинності та кримінальної відповідальності, для розширення кругозору та надання корисної інформації для так званих важких підлітків, – розповідає директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Скляренко.
На екскурсії співробітники пенітенціарної служби продемонстрували підліткам спеціалізовані місця для осіб, які відбувають покарання: бараки для проживання засуджених, дім арешту, клуб, спортивний майданчик та виробництво, на якому працюють засуджені. Кожне відвідування певного місця супроводжувалось детальними поясненнями умов та правил проживання засуджених осіб. У клубі виправної колонії № 62 засуджені розповіли учасникам екскурсії свої життєві історії та причини, внаслідок яких вони потрапили до місць позбавлення волі.
У СІЗО м. Черкаси підліткам були показані камери для перебування осіб, засуджених до позбавлення волі, кабінет психологічного розвантаження, навчальний клас, карцер та бараки для засуджених осіб, які працюють на виробництві.
Як запевняють фахівці-організатори, такі екскурсії справляють на підлітків сильне психологічне враження, сприяють профілактиці злочинності та кримінальної відповідальності, формуванню позитивного світогляду та толерантного ставлення до оточуючих.
29.02.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter