Удар: Береза з Черкаської ОДА найняв за 200 гривень студентів, щоб ті билися з опозицією

Удар: Береза з Черкаської ОДА найняв за 200 гривень студентів, щоб ті билися з опозицієюПід час п`ятничних подій біля Черкаської облради Партія регіонів заплатила по 200 гривень молодикам за опір учасникам опозиційного мітингу біля Черкаського будинку рад. Про це "УДАРу" анонімно розповів один із "волонтерів", найманих регіоналами.
– Найманці Партії регіонів блокували вхід до Будинку рад та вчиняли сутички із представниками опозиції. У результаті вони постраждали і фізично, і матеріально, багатьом пошматували верхній одяг. Тепер нехай подумають, чи варто було їм туди йти, якщо вони заробили двісті гривень, а збитки склали близько тисячі, – наголосив Віталій Іляшенко. Також він додав, що куратором молодиків-регіоналів на мітингу був начальник обласного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Вадим Береза.
– Методи роботи регіоналів не змінилися з 2004 року. Вони зганяють на мітинги студентів, пропонують заробіток і водночас залякують виключенням з вишу або проблемами у навчанні, якщо ті не погодяться. Відбирають лише хлопців міцної статури і ласих на швидкий заробіток, – каже Іляшенко.
25.03.2013 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:56 25.03.2013 Vadim-Bereza:
Повна брехня від слабодухих маріонеток УДАРівців!!!!! Ви краще напишіть скільки Іляшенко своїм платить, а коли ті штурмують, то чомусь тікає за куток, щоб пику не розбили.
17:30 25.03.2013 Otec.Gorio:
ЧДТУ теж постачає студентів для потасовок.
11:44 25.03.2013 Shine:
Дякуйте Кузьмінському, керівнику дисертації Вадима Берези, який просуває свого підопічного.