Черкаська міськрада показала на двері 51 працівнику міськвиконкому

Черкаська міськрада показала на двері 51 працівнику міськвиконкомуСьогодні на сесії Черкаської міської ради було затверджено скорочення чисельності працівників міськради та її виконавчих органів, а також оновлену структуру апарату.

– У ході численних погоджень серед депутатів, керівників структурних підрозділів нарешті було затверджено нову структуру, – говорить керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев. – Зараз апарат складає 509 осіб (раніше 560). З новинок: відділ інформації та зв’язків з громадою підпорядковується напряму міському голові, а курує його керуючий справами. Також створене управління підтримки громадянського суспільства як самостійна юридична особа на базі відділу. Житловим обліком відтепер займатиметься департамент управління справами. Департамент ЖКК розподілить функції вуличної інфраструктури і транспорту. Нагляд за охороною праці замість департаменту соціальної політики здійснюватиме департамент муніципальної інспекції. Також відбудуться скорочення у низці відділах.

За словами Миколи Кудрявцева, така необхідність пов’язана із незабезпеченістю фонду заробітної плати. Загалом через три місяці буде скорочено 51 особу.
21.03.2013 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter