Черкаські "арсенії" висловили "фе" спробі переводу музичної школи на табачку

Черкаські "арсенії" висловили "фе" спробі переводу музичної школи на табачку  Як інформує офіційний сайт «Фронту Змін», депутати Черкаського “Фронту Змін” стали на захист музичної школи, яку місцева влада намагається перенести з центру Черкас у приміщення колишньої тютюнової фабрики.
Батьки учнів та представники колективу Черкаської музичної школи №2 проти того, щоб діти навчалися в приміщенні тютюнової фабрики, бо окрім незручного розташування, це, на їх думку, може вплинути на стан дитячого здоров’я. Про це вони розповіли під час зустрічі із депутатами районної ради від «Фронту Змін» Анатолієм Ярішем та Олександром Турченяком. До того ж, працівники музичної школи наголосили, що стелі тютюнової фабрики не призначені для музичних занять.
Будівля музичної школи знаходиться в центральній частині міста, і саме у цьому батьки учнів вбачають причину зацікавленості влади у переносі школи в приміщення тютюнової фабрики.
«Влада діє навіть незважаючи на закон, який на боці музичної школи, - пояснює голова Черкаської обласної організації ПП «Фронт Змін» Наталія Старікова. - Договір оренди на приміщення музичної школи діє до 2021 року, а договір оренди на землю до 2026 року».
Наталія Старікова зробила депутатське звернення до облради та Черкаської міської ради з вимогою дати вичерпне обґрунтування перенесенню музичної школи до приміщення тютюнової фабрики.
28.02.2012 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:39 28.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
Як я радію, що депутати обласної ради нарешті перейнялися культурою. І хай не згасає їхня цікавість, і хай не буде залежною від "виборчих циклів"!