Сьогодні всі черкаські друкарні відмовилися друкувати останню опозиційну газету області

Сьогодні всі черкаські друкарні відмовилися друкувати останню опозиційну газету областіГазету “Нова молодь Черкащини” сьогодні не надрукували в типографії. Як інформує Дзвін, директор смілянської типографії “Тясмин” Анатолій Котов надіслав до редакції лист, що не може друкувати номер, бо не має відповідних документів. При цьому за годину перед цим видавець під підпис і печатку надав Котову весь необхідний пакет. Гроші за друк були перераховані ще вчора.
Як вважають черкаські оппозиціонери, «Нова молодь Черкащини» залишилась єдиним опозиційним друкованим виданням в області. Всі інші – так чи інакше залежать від обласної влади. До того ж, в черговому номері видання мало намір розмістити велике оголошення про пікетування об’єднаною опозицією Черкащини сесій Черкаської міської та обласної рад 21 та 22 березня.
Друкувати “Молодіжку” відмовились по черзі звенигородська комунальна друкарня, приватна типографія “Республіка” та тепер комунальний “Тясмин”.
Зрештою, наскільки “небезпечним” для влади був “заборонений” номер газети, ви можете самі оцінити, переглянувши його в електронному вигляді на сайті видання, за цим посиланням
20.03.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter