Одарич скорочує кожного десятого працівника черкаського МВК

Одарич скорочує кожного десятого працівника черкаського МВКМіська влада Черкас планує скоротити кількість чиновників на 10%. Як інформують у Черкаському МВК, планується скорочення близько 50 осіб. Рішення про нову структуру має ухвалити сесія Черкаської міської ради 21 березня. Про це повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.
Реорганізація стосуватиметься кількох напрямків. Зокрема, об’єднуватимуться служби, які нині працюють в Центрі надання адміністративних послуг.
— Досить серйозне скорочення відбудеться в управлінні соціального захисту. Там планують запровадити систему обслуговування, яка є нині в Центрі надання адміністративних послуг. Це дозволить скоротити час і механізм обслуговування, — розповів Сергій Одарич.
На його переконання, реорганізація саме управління соціального захисту дасть можливість покращити рівень сервісу і обслуговування людей, які туди звертаються.
Крім того, планується реорганізація управління вуличної інфраструктури та транспорту. Передбачається розділити вуличну інфраструктуру і транспорт. За словами міського голови, досвід минулого року показав, що при великій кількості об’ємів робіт по реконструкції вулиць, управління дуже мало уваги приділяє саме транспорту. Таким чином планують розвести функції між двома структурними підрозділами: вулична інфраструктура і громадський транспорт.
18.03.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter