В Україні з`явилася електронна книга скарг

В Україні з`явилася електронна книга скаргВ Україні створено електронну книгу скарг – віртуальний місток між людьми у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.
Нововведення, яке може допомогти у вирішенні проблем українців – вже в мережі. На сайті проекту можна залишити будь-яку письмову або відеоскаргу. Започаткував електронний реєстр скарг журналіст студії 1+1 Ален Бобров.
Проект, за його словами, покликаний оприлюднити скаргу з метою подальшого її вирішення. Процес простий: той, кому потрібна допомога журналістів – пише скаргу на ресурс, далі справа за журналістами, які або підхоплять тему і опублікують в своїх засобах масової інформації або ні, каже Ален Бобров.
«В будь-якому разі, шанси на те, що проблему побачать журналісти – великі. Я сам журналіст і маю друзів журналістів – тільки-но потрапляє нова скарга – я даю знати їм, вони своїм колегам і це не враховуючи тих журналістів, які самі відвідують наш ресурс по всій країні. Головне зрозуміти, чим більше буде культивуватися проблема у ЗМІ, тим більше шансів дати їй ради», – пояснює автор проекту.
Окрім розділу зі скаргами, сайт надає можливість і висловити слова вдячності: «Як можна жити без доброго? Якщо скаржимося – значить, мають бути і добрі слова. Якщо є чиновник, Ваш улюблений прибиральник у дворі, сподобався сервіс компанії – це теж заслуговує уваги», – каже Ален.
За час існування ресурсу вже були показані деякі сюжети на основі скарг українців. По деяких епізодах порушили кримінальну справу. Головне, не забувати вказувати контактні дані, адже журналістам потрібні контакти з тими, у кого є проблеми!
Відвідати сайт і написати скаргу користувачі порталу можуть ось за цим посиланням
18.03.2013 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter