Старікова: Водій автобусу, котрим хворі черкаського "Фрезеніусу" їдуть пікетувати Кабмін, через телефонні погрози прямо на трасі відмовився їхати на Київ

Старікова: Водій автобусу, котрим хворі черкаського "Фрезеніусу" їдуть пікетувати Кабмін, через телефонні погрози прямо на трасі відмовився їхати на Київ Щойно депутату Черкаської обласної ради Наталії Старіковій зателефонували хворі на гостру ниркову недостатність, які поїхали сьогодні із Черкас на акцію до Києва під будівлю Кабінету Міністрів. Розповіли, що їм створюють перешкоди.
Водієві автобуса, який везе 35 черкащан, почали надходити погрози на телефон – лякають, що позбавлять водійських прав, ліцензії на перевезення. Чоловік відмовляється везти "нирочників далі", вони терміново замовили інший транспорт. Хто йому погрожує, водій не каже.
Наталія Старікова обурена: "Люди ризикують своїм життям – вони відмовилися від обов'язкової процедури очищення крові (діалізу) і поїхали шукати справедливість до Києва. Треба бути справді нелюдом, аби робити їм перешкоди".
Як розповів один із хворих Самвел Устьян, настрій у черкащан попри згадані прикрощі – бойовий. "Ми налаштовані досить рішуче. Будемо вимагати у керівників профільних міністерств вирішити проблему із фінансуванням нашого лікування", – заявив він.
14.03.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter