Тулуб розпорядився вважати 2013-й Роком не лише донецької, а й дитячої творчості

Тулуб розпорядився вважати 2013-й Роком не лише донецької, а й дитячої творчості Як інформують у Черкаській ОДА, на виконання розпорядження голови ОДА Сергія Тулуба затверджено план заходів з підготовки та проведення у 2013 році в області Року дитячої творчості.
Цей план здійснюється на виконання пункту 3 Указу Президента України від 28.12.2012 № 756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» та відповідно до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації». А передбачені в ньому заходи спрямовані на забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти в області.
План заходів із підготовки та проведення у 2013 році в області Року дитячої творчості передбачає, зокрема, збереження мережі позашкільних навчальних закладів; проведення масових заходів із дітьми та молоддю; організацію обласних виставок-конкурсів, змагань, фестивалів, гала-концертів, творчих звітів; поліпшення матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів.
Особлива увага нинішнього року приділяється популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря Тараса Шевченка в шкільних та студентських колах.
Згідно з розпорядженням доручено районним державним адміністраціям та рекомендовано виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення розробити та затвердити відповідні плани заходів.
Структурним підрозділам облдержадміністрації, визначеним у плані заходів, райдержадміністраціям та рекомендовано міськвиконкомам забезпечити виконання плану заходів, а управлінню інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації ОДА забезпечити висвітлення в мас-медіа ходу його виконання.
Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови облдержадміністрації Тетяну Прітченко та Головне управління освіти і науки ОДА.
13.03.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter