У Черкасах цілодобово працюватиме телефон довіри 330-900

У Черкасах цілодобово працюватиме телефон довіри 330-900Як інформують у Черкаському МВК, незабаром у Черкасах цілодобово працюватиме телефон довіри 330-900
Надавати психологічну допомогу черкащанам телефон довіри повноцінно почне уже за місяць. А в перспективі його послугами зможуть скористатися і мешканці області.
- Спеціальна програма підготовки групи із 30 волонтерів, що працюватимуть консультантами телефону довіри, уже стартувала, - констатував депутат Черкаської міської ради, ініціатор проекту, Сергій Гладких. - Організацію волонтерської служби взяв на себе благодійний фонд «Сила доброти». Матеріальну підтримку проекту забезпечуватиме міська влада.Ідея створити у місті можливість безкоштовної психологічної допомоги у новому форматі виникла рік тому, я запропонував це міському голові і отримав його підтримку на втілення проекту. Благодійний фонд «Сила доброти» здійснив ретельний добір волонтерів, фахову 3-тижневу підготовку яких нині здійснює фахівець, що багато років очолював подібну психологічну службу у Росії, в Москві. Телефон довіри, який до сьогодні діяв у Черкасах, працював лише у робочий час, по буднях, і був орієнтований на допомогу лише молоді. Наш телефон довіри надаватиме цілодобову щоденну допомогу - людям будь-якого віку, із будь-якими проблемами: це може бути і підприємець, і домогосподарка, і молода дівчина зі складнощами в особистому житті, і самотній пенсіонер чи інвалід, якому ні з ким більше порадитись та поділитись. Важливий аспект – ми розраховуємо створити можливість психологічної допомоги тим, хто страждає і хоче позбутися алкогольної чи наркозалежності.
Світова практика роботи телефонних служб психологічної допомоги доводить, що клієнти, які отримали підтримку через телефон довіри, часто самі стають його волонтерами – тож з часом ми очікуємо на розширення мережі.
12.03.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter