Яндекс: Що користувачі з Черкащини хочуть знати про жінок

Яндекс: Що користувачі з Черкащини хочуть знати про жінокЯк інформують у компанії Яндекс-Україна, щомісяця українці задають Яндексу майже півмільйона запитів про жінок — дружин, коханих, подруг, мам і сестер. Але найчастіше запитують про дівчат. На частку запитів зі словом "дівчина" припадає понад 50% усіх питань про прекрасну половину людства. На другому місці за популярністю — запити про мам і коханих. Найменше запитів про дружин — з ними, напевно, й так усе ясно.
У запитах зі словом "дівчина" зазвичай багато романтики, наприклад, [смс коханій дівчині], [компліменти дівчатам] і [зізнання в коханні дівчині]. Користувачі хочуть знати [як закохати в себе дівчину] та [як повернути дівчину]. Більшість питань зі словом "дружина" стосуються подарунків і покупок, наприклад, [яким подарунком здивувати дружину], [чому чоловік не купив дружині шубу].
Найцікавіші запити користувачі з Черкас та Умані задають про мам. Можливо, тому, що автори цих запитів — діти. Наприклад, їх цікавить [как маме намекнуть что я потеряла телефон], [можно ли маме есть хурму], [звонок на маму 2012], [как сделать маме приятное]. Є і не такі простодушні запити — [поздравление маме свекрови] або [стихи о маме взрослые].
Добірка питань користувачів Яндекса з Черкас та Умані про жінок:
[100 причин чому я тебе люблю подрузі]
[чому чоловік, навіть якщо любить одну дівчину, задивляється на інших]
[скільки квітів дарувати дівчині]
[як назвати кохану дівчину]
[як розсмішити дівчину в скайпі]
[як намалювати маму з дитиною]
[як здивувати дівчину маючи під рукою лише серветку]
[як змусити дружину приготувати сирники]
[в який день дівчині пропонують зустрічатися]
[яке питання можна поставити дівчині]
[який макіяж підійде чорнявій дівчині відео онлайн]
05.03.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter