Черкаську "одаричницю" - з портретом Кудрявцева- знову розкидають у поштові скриньки

Черкаську "одаричницю" - з портретом Кудрявцева- знову розкидають у поштові скринькиПро оновлення газети Черкаської міської ради «Місто» інформують у Черкаському МВК. Після перерви газети знову безкоштовно розкидають у поштові скриньки. У цьому випуску газети «Місто» можна ознайомитись із концепцією розвитку вулиці Хрещатик, Правилами життя в Черкасах, дізнатись про нещодавно прийняті рішення виконавчого комітету та міської ради, про діяльність депутатів, цікаві оголошення тощо.

За словами керуючого справами виконавчого комітету Миколи Кудрявцева, на сторінках видання розміщуватиметься інформація про плани розвитку нашого міста, найважливіші рішення міської влади з коментарями громадян та посадовців. Також буде можливість висловити свої «за» і «проти» дій влади, поставити запитання та отримати на нього відповідь.

– Ми будемо надавати інформацію з перших вуст - пояснювати позицію міського голови та депутатів міської ради, оприлюднювати звіти влади, презентувати думку громадян, – наголошує Микола Кудрявцев. – За допомогою цієї газети влада буде не лише говорити, а й слухати, і головне - чути громаду, а містяни будуть не лише критиками, а й активними учасниками усіх змін нашого міста. Також газета стане справжнім помічником для жителів Черкас – тут будуть міські правила життя, корисна довідкова інформація, місцеві нормативні документи.
05.03.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter