У Черкаській Академії пожежної безпеки відкрили комплекс з моделювання і ліквідації надзвичайних ситуацій

У Черкаській Академії пожежної безпеки відкрили комплекс з моделювання і ліквідації надзвичайних ситуаційСьогодні в Черкасах під час робочого візиту заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко відкрив в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля комплекс з моделювання та ліквідації надзвичайних ситуацій.
Новітній клас, що призначений для моделювання та відпрацювання практичних навичок курсантів та студентів навчального закладу для організації ліквідації надзвичайних ситуацій, підготовлений та оснащений сучасними технічними засобами навчання.
До складу комплексу входять два модулі – теоретичної та практичної підготовки. Модуль теоретичної підготовки передбачає проведення занять з теоретичної підготовки керівника ліквідації надзвичайних ситуацій шляхом моделювання обстановки та відпрацювання алгоритму дій. Моделювання обстановки проводиться в дво- та тривимірному просторі.
Модуль практичної підготовки представлений у вигляді комп’ютерного класу, де передбачено п’ятнадцять робочих місць з комп’ютерами та інтерактивною дошкою з мультимедійним проектором.
Для відпрацювання практичних навичок організації ліквідації надзвичайних ситуацій використовуються програми-тренажери, які дозволяють кожному курсанту, студенту та слухачу відпрацювати алгоритм дій керівника ліквідації надзвичайної ситуації.
28.02.2013 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter