Усе вище, вище й вище...Під оплески підлеглих Тулуб підбив підсумки 2012 року

Усе вище, вище й вище...Під оплески підлеглих Тулуб підбив підсумки 2012 рокуЗа інформацією прес-служби Черкаської облради, 26 лютого в сесійній залі Будинку рад відбулось засідання колегії облдержадміністрації, яке провів її голова Сергій Тулуб.
На розгляд колегії було внесено два основних питання – підсумки соціально-економічного розвитку області та виконання місцевих бюджетів за 2012 рік та стан готовності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та відповідних служб області до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2013 році.
Голова облдержадміністрації зауважив, що в цілому минулий рік був успішним для Черкащини: «Найбільш вдалим він виявився для аграріїв регіону. Згідно з комплексною рейтинговою оцінкою Міністерства аграрної політики та продовольства України, область за 2012 рік зайняла перше місце в державі. Відрадні зміни відбулися і у тваринництві. Досить довгий період в області щороку знижувалася чисельність поголів’я великої рогатої худоби, минулого ж року цей показник збільшився на 3,5%. Те ж саме з виробництвом молока – приріст становить 7,4%.».
Стосовно надходжень до бюджетів всіх рівнів, то було відзначено, що минулого року вони зросли на 10,7%, що дало можливість завершити будівництво низки потужних інфраструктурних об’єктів як то школа у с. Родниківка Уманського району, обласний медичний консультативно-діагностичний центр тощо.
Крім того, Сергій Тулуб відмітив зростання середньомісячної заробітної плати – до 2508 грн., яка у 2013 році, за його словами, має збільшитись ще на 20%.
Загалом за результатами роботи у 2012 році рейтингова оцінка діяльності регіонів області показала, що найкращі показники мають Уманський район та місто Черкаси.
27.02.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter