ДемАльянс збирається "затролити" Одарича й Дядченка, щоб ті, нарешті, вивісили рух транспорту на зупинках

ДемАльянс збирається "затролити" Одарича й Дядченка, щоб ті, нарешті, вивісили рух транспорту на зупинкахУ Черкасах молодіжна громадська організація «Демократичний альянс» хоче змусити місцеву владу виконати обіцянку щодо розміщення розкладу руху автобусів на кожній зупинці.
Обіцяний владою розклад руху громадськість збирається відстоювати адвокаційною компанією “Розкладам руху на зупинках бути”
Пройшло понад півроку, як міська влада пообіцяла розмістити на всіх зупинках громадського транспорту розклади руху, але віз і нині там: графіків в більшості випадків не має, і тому маршрутки їздять як їм хочеться. Стоячи ввечері на зупинці, не зрозуміло, коли приїде маршрутка і чи приїде вона взагалі. За таких умов стає неможливим притягнути до адмінвідповідальності перевізників через скарги городян. Оперативна служба міськвиконконкому ігнорує ті звернення, де розкладів руху на зупинках немає.
Боротися з такою безвідповідальністю влади збираються активісти обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократичний альянс”. Їх ініціативу – громадянську адвокаційну кампанію “Розкладам руху на зупинках бути!” – вже підтримали тисячі черкащан, а також Товариство фахівців з промислового менеджменту та Міжнародний фонд “Відродження”. У рамках кампанії заплановані як типові позови до суду і скарги в вищі інстанції, так більш екстравагантні дії: претендент книги рекордів Гінеса – “Найбільший запит на інформацію в Україні”, чи інтернет-флешмоб – “Затролимо владу, поки вона не затролила нас”.
18.01.2012 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter