Черкасиводоканал: аварію на каналізаційному колекторі ліквідовано

Черкасиводоканал: аварію на каналізаційному колекторі ліквідовано За 4 доби аварія на каналізаційному колекторі була ліквідована. Про це повідомляють на КП «Черкасиводоканал».
Нагадаємо, що аварія сталася 17 лютого на вулиці Ватутіна. Зараз стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби. Працівники Водоканалу вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора та засипали місце розкопки.
За словами головного інженера КП "Черкасиводоканал" Григорія Руденка,замість старих залізобетонних труб комунальники на місці пориву проклали понад 30 метрів нових поліетиленових, діаметром 300 мм. Це – спеціальні труби для самопливної каналізації, гарантійний термін яких сягає 50 років.
Зауважимо, що спочатку планувалось замінити близько 10 метрів аварійних труб. Але після детального огляду стало зрозумілим, що заміни потребує втричі більша ділянка. Цей колектор збудували ще в 70-их із залізобетонних труб, тому вони мали б служити 50 - 70 років, але негативний вплив газової корозії скорочує термін експлуатації майже вдвічі від гарантійного.
26.02.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter